Otázky a odpovědi - diskusní fórum

Krbová kamna a krbové vložky HWAM a Wiking

Otázky a odpovědi na této stránce jsou zveřejňovány z důvodu lepší dohledatelnosti a použítí odpovědi na častěji kladené dotazy. Na Vámi položenou otázku takto budou mít možnost i doplňujících výjádření ostatní uživatelé. Váš dotaz bude zodpovězen a zveřejněn na této stránce do 2 pracovních dnů. Máte-li dotaz, který nechcete "dát k dispozici" ostatním uživatelům našich webových stránek, použijte pouze dvoustrannou komunikaci ve formuláři, který máte k dispozici na stránce KONTAKT nebo do textu otázky vepište -nezveřejňovat-. Naší odpovědí se Vám pokusíme pomoci při výběru krbových kamen a krbových vložek, orientovat se v možnostech připojení krbových kamen, ale i poskytnout mnoho zajímavých informací vyplývajících z dlouholetých zkušeností v oblasti používání krbových kamen, krbových vložek, krbů, různých komínů a doplňků sloužících k sekundárnímu vytápění. Administrátor: Vratislav Janeček

Poslat dotaz

Jméno

E-mail

Telefon

Dotaz

Slovo

Seznam dotazů

 • Rohová krbová vložka

  Dostal jsem doporuceni va vasi znacku krbu.Chtel jsem se zeptat,potreboval bych krbovou vlozku,ale rohovove prosklenou.V katalogu jsem ji nenasel.Vyrabi se ve firme Hwam takove? Dekuji za odpoved

 • Krbová kamna s akumulací

  Chtěl bych Vás požádat o nabídku na krbová kamna. Vybíráme kamna do úsporné dřevostavby. Kamna by měla být modernějšího vzhledu pokud možno s akumulací.

 • Objednání krbových kamen o prázdninách

  Dobrý den, mám již delší dobu vybraná krbová kamna Hwam a nyní přichází čas k jejich objednání. Jak dlouho předem mám krbová kamna objednat a je v období prázdnin nějaké omezení?

 • Obklad na krbová kamna HWAM 3120c

  Sháním boční obložení pravé,levé a vrchní obložení na kamna HWAM 3120c. Je možné ho sehnat? A jaká by byla jeho cena?

 • Krbová kamna s výměníkem v dřevostavbě

  Ráda bych se zeptala, zda máte na prodejně v Praze vystavená nějaká krbová kamna s teplovodním výměníkem. Poptáváme kamna do dřevostavby. Děkuji za odpověď.

 • Krbová kamna do nízkoenergetického domu

  Připravuji dokončení stavby nízkoenergetického domu. Zaujaly mě krbová kamna nové série 4600 s větším výkonem, protože je chci umístit do velké haly. V dostupných informacích není uvedeno, zda jsou tahle kamna taky vzduchotěsná?

 • Krbová vložka a divné zvuky

  Mám od vás krbovou vložku hwam i 30-55 a mám problém v tom že se z ní, nebo někde za ní začal ozývat takový nepříjemný zvuk, takové pískání, něco jako když vrtačkou začnete vrtat do železa, nebo bych to možná přirovnal k tomu kd

 • Krbová vložka HWAM i 30-55s - otevírání na pantech

  Na vašem webu v aktualitách, jsme našli nabídku: Krbová vložka HWAM I 30-55s, panty na pravé straně, původní cena vč. 15% DPH 61.900,-- Kč, nyní 55.700,-- Kč.

 • Doplňky pro krbová kamna

  Jsem vlastníkem krbových kamen HWAM classic 7H. Nyní mám zájem o doplnění horního dílu krbových kamen z mastkového kamene. Mohu si ještě uvedený díl přiobjednat?

 • Krbová kamna HWAM Figaro

  V nabídce na vašich webových stránkách v Aktualitách jsem objevil krbová kamna Figaro. V současné době už se tahle krbová kamna nevyrábí. Nejsou zastaralá a jak je to do budoucna se zárukou a náhradními díly?

< předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 předchozí >

Rychlý kontakt

Telefon
602 332 105

Kontaktní formulář

Formulář pro Váš dotaz.

Najdete nás také na

FACEBOOK


Křesomyslova 384 / 17B
140 00, Praha 4 – Nusle
info@hwam.cz