Profil firmy


Krbová kamna a krbové vložky HWAM


Holding HWAM vznikl na základě rozvoje a expanze v roce 1995 a je ve 100% vlastnictví rodiny HVAM PEDERSEN. Skupina HWAM zaměstnává cca 200 osob ve společnostech sloučených pod jednotný název HWAM Gruppe (HWAM AS, HWAM Venti a HWAM Handling).


_rodina-hvam.jpg, 26 kB

HWAM AS je k dnešku dánský vysoce technologicky produkční podnik s dlouhodobým know-how v oblasti krbových kamen. HWAM AS zaujímá jednu z vedoucích pozic mezi výrobci moderních, předními architekty navrhovaných, krbových kamen. 75 % produkce je expportováno. Firma má více jak 40ti letou tradici a zkušenosti. Společnost založil Vagn Hvam Pedersen v roce 1976 a v současnosti předal vedení firmy synům Stefanovi a Torstenovi, kteří řídí společnost ve funkci obchodního ředitele, resp. ředitele vývoje a ti tak pokračují ve šlépějích svého otce.


vr.-mala.jpg, 2 kB

Firma Jakon vznikla v roce 1996 se zaměřením na obchodní činnost. V průběhu roku 1999, získala statut "výhradního zástupce HWAM AS" pro Českou republiku. Již dvacátý rok zástupci firmy svojí činností rozšiřují možnost dostupnosti těch nejkvalitnějších výrobků pro zákazníky v České republice.

Rychlý kontakt

Telefon
602 332 105

Kontaktní formulář

Formulář pro Váš dotaz.

Najdete nás také na

FACEBOOK


Křesomyslova 384 / 17B
Praha 4 – Nusle
140 00