Montáž krbových kamen a krbových vložek

Na základě požadavků a přání zákazníka výrobky firmy HWAM dopravíme na místo určení a provedeme finální instalaci krbových kamen a krbových vložek dle následujících postupů. Při prodeji krbových kamen s montáží a podpisu zákazníka v čestném prohlášení, že zboží je určeno k instalaci do bytového domu, rodinného domu nebo bytu, splňujícího svými rozměry a povahou podmínku stanovenou §48 odst.3 Zákona č.235/2004 Sb. pro sníženou sazbu daně z přidané hodnoty, účtujeme nižší konečnou částku uvedenou v levém sloupci ceníku.

Krbová kamna závěsná a stojící, krbové vložky

Zakoupené zboží před konečnou expedicí kontrolujeme a případně drobně servisujeme tak, aby po přepravě z Dánska obdržel zákazník výrobky bez pochybností o jejich 100% stavu.

Pro dodání a instalaci výrobků HWAM potřebujeme součinnost a přípravu správného komínového vstupu. Samozřejmě, pokud jsou zapotřebí pouze drobné úpravy jako je např. použití redukce vstupu do komína a naše zručnost je na podobné úpravy dostačující, po předběžné dohodě jsme rádi nápomocni.

Stojící krbová kamna

_hwam-3420-s.jpg

Krbová kamna stavíme ke komínové stěně při zapojení dozadu, nahoru dozadu nebo do strany, popřípadě v požadovaném úhlu pomocí kolena na nehořlavou podlahu nebo doporučujeme na podložku z tvrzeného čirého skla o síle 0,6 cm. Vnitřní průměr vstupu do komína je v tomto případě ideální 160mm. Při zapojení krbových kamen rovně nahoru do stropu je nutná předběžná konzultace s námi (firma JAKON s.r.o.) a na finální instalaci krbových kamen je vhodná i účast kominického odborníka.

Závěsná krbová kamna

_hwam3610.jpg, 11 kB

Při objednání závěsných krbových kamen HWAM dodáme konzoli určenou pro zavěšení vybraného modelu krbových kamen. Uvedenou konzoli připevní pomocí šroubů a hmoždin zákazníkovi firma zajišťující dokončení stavby nebo případně kominík po přípravě zaústění do komína o ideálním vnitřním průměru 160mm (jiný rozměr je nutný s námi konzultovat). Poté závěsná krbová kamna přivezeme na místo určení, dokompletujeme, zavěsíme a připojíme.

Krbové vložky

_hwam-3065-interier.jpg, 15 kB

Dvouplášťové krbové vložky HWAM může dodat námi doporučená firma v kompletní dodávce krbu tzv. na klíč nebo je možná i varianta dílčí dodávky samostatné vložky, kdy postupujeme následující možnou variantou: Po objednání určené krbové vložky tuto překontrolujeme po dopravě, rozebereme a zákazník si může odebrat kazetový plášť vložky s připojením na komín, který je použit při stavebních pracech krbu, kdy se účastníme konzultací, návodem a radou. Po ukončení přípravných prací přivezeme topný vnitřní díl, tzn.samotnou krbovou vložku, kterou dokompletujeme a připojíme (jedná se již o servisní čistou práci bez stavebních úprav). I v tomto případě uplatníme instalaci v nižší sazbě DPH, pokud si zákazník nepřeje jinou formu účtu.

Servis, údržba a poradenství

Všechna krbová kamna a krbové vložky HWAM po instalaci nevyžadují žádné odborné servisní úkony s vyjímkou běžného čištění. V případě potřeby se pracovníci autorizovaného zastoupení dánského výrobce HWAM - Jakon s.r.o. rádi kompetentně účastní konzultací a pomohou v dokonalé orientaci zákazníka radou.

Rychlý kontakt

Telefon
602 332 105

Kontaktní formulář

Formulář pro Váš dotaz.

Najdete nás také na

FACEBOOK


Křesomyslova 384 / 17B
Praha 4 – Nusle
140 00