Krbová kamna - vysvětlení pojmů

Dánský výrobce krbových kamen, krbových vložek a příslušenství ke krbovým kamnům, HWAM intelligent heat, je rodinná firma zakladatele Hwam Pedersena, s výrobou překračující 40 let.

Kategorie krbových kamen členěná dle způsobu používání:

Krbová kamna stojící jsou kamna běžně navrhovaná.

_hwam-2640-m-interier.jpg

Uvedená krbová kamna stojí na podlaze nebo podložce z nehořlavého materiálu. Takováto kamna mohou být napojena na kouřovod dozadu, nahoru a postavena u stěny, v rohu nebo ve volném prostoru.


Krbová kamna závěsná jsou prostorově úsporným řešením.

_hwam-2610-interier-zavesene.jpg

Dánský výrobce přišel s ideou takovéhoto řešení na základě navrhovaných studií renomovaných bytových architektů a kamna zavěšená na konzoli připevněné na jakékoliv stěně interiéru vyrábí již více než 24 let. I závěsná krbová kamna mohou být připojena na kouřovod skrytě dozadu nebo dominantně vzhůru.


Krbové vložky určené k zabudování a obestavbě.

_hwam-3065-interier.jpg

Krbové vložky z produkce HWAM vychází z principů krbových kamen a ve své funkci si zachovávají všechny technické přednosti krbových kamen jako jsou tepelná pružnost, konvekce, uživatelský a designový komfort. Při rozhodnutí pro krbovou vložku je však nutné brát zřetel na mírnou prostorovou náročnost stavební připravenosti. Krbové vložky HWAM jsou však koncipovány tak, aby jejich instalace mohla být nenáročnou formou samotným investorem nebo firmou pověřenou stavbou bez nutnosti krbařské specializace.


Prohlášení o shodě, protokoly a certifikace.

Declaration of Performance

Doložka o shodě výrobku je včetně všech výrobcem deklarovaných hodnot ke každému výrobku k dispozici u dovozce - JAKON, s.r.o. V případě požadavku je zákazníkovi k dispozici ke konkrétnímu typu zakoupených krbových kamen. Prohlášení o shodě je doklad zahrnující v seznamu všechny dodávané produkty na tuzemském trhu a je k dispozici u prodejce.

Zkušební protokoly

Všechna krbová kamna jsou testována certifikovanými zkušebnami a odpovídají následujícím normám:

EN 13240:2001/A2:2004/AC:2007

Ekolabel

Vybrané modely krbových kamen HWAM se pyšní renomovaným certifikovaným označením ekologicky k životnímu prostředí šetrnému výrobku "Severská labuť".

Rychlý kontakt

Telefon
602 332 105

Kontaktní formulář

Formulář pro Váš dotaz.

Najdete nás také na

FACEBOOK


Křesomyslova 384 / 17B
Praha 4 – Nusle
140 00