Aktuality

Zcela nové modely krbových kamen HWAM 4510 a 4520.

Uvedená krbová kamna jsou v nabídce od listopadu 2017 v provedení k zavěšení na stěnu, na vyšším podstavci, na nízkém soklu, s bočním prosklením nebo s ocelovými stěnami. Bližší informace jsou k dispozici v nabídce "Produkty" Ceník


Krbová kamna s IHS

autopilot-ihs-de.jpg,11 kB

Světovou premiéru měla již před 5ti roky elektronická regulace výkonu-spalování-teploty patentovaný systém HWAM "AUTOPILOT IHS", který podrobně popisujeme v rubrice TECHNOLOGIE.

Film trailer k prohlédnutí kliknutím na obrázek


Krbová kamna HWAM v šedé barvě

S účinností od května 2015 vyřadil dánský výrobce krbových kamen HWAM ze své produkce nabídku základního provedení v šedé barvě z důvovodu minimálního zájmu zákazníků o tuto variantu. Základní modely budou nadále nabízeny v černé barvě s možností doplňků kamenného obložení v rozšířené škále barevnosti. U krbových kamen WIKING zůstává barevná nabídka v plném rozsahu.


Mimořádná nabídka,vždy jediný kus krbových kamen Hwam:

Krbová kamna HWAM 3660c, provedení v černé barvě s bílým obkladem z leštěného pískovcového kamene "Toscana",

původní cena vč. 15% DPH 114.200 Kč, nyní 99.300 Kč


Krbová kamna HWAM F 30-55s, provedení v černé barvě, s horním nebo zadním vyústěním, otevírání dvířek pantové do  strany,

původní cena vč. 15% DPH 104.700 Kč, nyní 84.700 Kč


Rozdíly v provedení dvířek Modern / Classic

Došlo k obměně sortimentu a hlavně k doplnění variant provedení. Vysvětlení označení variant uvádíme na příkladu: HWAM 3120c - (Classic) provedení s klasickými rámovými dvířky otevíranými na pantech do stran. HWAM 3120m - (Modern) provedení s moderními dvířky, která jsou čelně prosklená po celé ploše, otevíraná na pantech do stran. Takto jsou krbová kamna HWAM popsána a členěna v platném ceníku.

krbova-kamna-hwam-3120c.jpg, 9 kB krbova-kamna-hwam-3120m.jpg, 10 kB


Dovolujeme si Vás upozornit na nabídku firmy emcomp, u které jsme se setkali s příkladným přístupem k zákazníkům. V sortimentu firmy jsou například přepěťové ochrany nebo malé záložní zdroje, které se hodí i k používání IHS Autopilota u krbových kamen HWAM při častějších lokálních výpadcích elektřiny.


Stavba a úpravy komínů

Na prováděcí kominickou firmu, zabývající se dodáním a instalací, popřípadě úpravou komínů vám rádi dáme kontakt.

krbova-kamna-ocelovy-komin.jpg, 104kB

Rychlý kontakt

Telefon
602 332 105

Kontaktní formulář

Formulář pro Váš dotaz.

Najdete nás také na

FACEBOOK


Křesomyslova 384 / 17B
Praha 4 – Nusle
140 00