Otázky a odpovědi - diskusní fórum

Krbová kamna a krbové vložky HWAM a Wiking

Otázky a odpovědi na této stránce jsou zveřejňovány z důvodu lepší dohledatelnosti a použítí odpovědi na častěji kladené dotazy. Na Vámi položenou otázku takto budou mít možnost i doplňujících výjádření ostatní uživatelé. Váš dotaz bude zodpovězen a zveřejněn na této stránce do 2 pracovních dnů. Máte-li dotaz, který nechcete "dát k dispozici" ostatním uživatelům našich webových stránek, použijte pouze dvoustrannou komunikaci ve formuláři, který máte k dispozici na stránce KONTAKT nebo do textu otázky vepište -nezveřejňovat-. Naší odpovědí se Vám pokusíme pomoci při výběru krbových kamen a krbových vložek, orientovat se v možnostech připojení krbových kamen, ale i poskytnout mnoho zajímavých informací vyplývajících z dlouholetých zkušeností v oblasti používání krbových kamen, krbových vložek, krbů, různých komínů a doplňků sloužících k sekundárnímu vytápění. Administrátor: Vratislav Janeček

Poslat dotaz

Jméno

E-mail

Telefon

Dotaz

Slovo

Seznam dotazů

 • Krbová kamna bez elektřiny

  Momentalne mame rozostavany rodinny dom na Slovensku a ako sekundarne kurenie by sme chceli krbovu pec HWAM. Zial potrebujme krbovu pec ktora je nezavisla od elektriky.

 • Krbová kamna s troubou

  Neexistují krbová kamna HWAM s troubou?

 • Krbová kamna HWAM Monet po 12 letech

  Před 12 lety jsme si u Vás koupili kamna Monet a potřeboval bych kompletní nové těsnění do dvířek a vnitřní desku (zadní, šikmá), která je prasklá. Je možné tyto ND objednat a jak dlouhá je dodací lhůta? V příloze jsou fotografie k

 • Krbová kamna v rozestavěném domě

  Nemám dokončenou stavbu domu, vybral jsem si závěsná krbová kamna a chtěl bych s nimi temperovat stavbu. Je to provizorně možné?

 • Izolační materiál uvnitř krbových kamen

  V příloze Vám zasílám foto (lépe se nám to nepodařilo vyfotit) prasklé desky obkladu spalovací komory. Kamna jsou funkční, děkuji Vám za spolupráci s výběrem, jsem Váš velmi spokojený zákazník.

 • Horní nebo zadní komín pro krbová kamna závěsná ?

  K připojenému projektu mám dotaz jaké je nejvhodnější připojení krbových kamen HWAM 3620 ve variantě zavěšení.

 • IHS do krbových kamen HWAM

  Lze do krbových kamen HWAM 3130 doinstalovat Autopilota IHS?

 • Termíny dodání krbových kamen

  Je možná instalace krbových kamen HWAM 4640m do Vánoc 2015? Krbová kamna jsme si vybrali u vás již v létě, přípravu komína máme hotovou.

 • Krbová kamna a krbové vložky HWAM - ceníky

  Ozval se mi zákazník s poptávkou krbové vložky Hwam 30.55. Vybral si krbovou vložku u vás na vzorkovně a od nás bych ji chtěl dodat včetně montáže komína. Mohl by jste mi poslat případné obchodní podmínky a aktuální ceník Hwam?

 • Krbová vložka hWAM I 30 - 55

  Rád bych se zeptal, jako instalatér a kamnář, máte-li slevy ( příp. jaké) na krbová kamna hwam při odběrech proškoleného kamnáře ( mohu si I 30/50 prohlédnout na prodejně Jakon? ).

< následující 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 předchozí >

Rychlý kontakt

Telefon
602 332 105

Kontaktní formulář

Formulář pro Váš dotaz.

Najdete nás také na

FACEBOOK


Křesomyslova 384 / 17B
Praha 4 – Nusle
140 00