Otázky a odpovědi - diskusní fórum

Krbová kamna a krbové vložky HWAM a Wiking

Otázky a odpovědi na této stránce jsou zveřejňovány z důvodu lepší dohledatelnosti a použítí odpovědi na častěji kladené dotazy. Na Vámi položenou otázku takto budou mít možnost i doplňujících výjádření ostatní uživatelé. Váš dotaz bude zodpovězen a zveřejněn na této stránce do 2 pracovních dnů. Máte-li dotaz, který nechcete "dát k dispozici" ostatním uživatelům našich webových stránek, použijte pouze dvoustrannou komunikaci ve formuláři, který máte k dispozici na stránce KONTAKT nebo do textu otázky vepište -nezveřejňovat-. Naší odpovědí se Vám pokusíme pomoci při výběru krbových kamen a krbových vložek, orientovat se v možnostech připojení krbových kamen, ale i poskytnout mnoho zajímavých informací vyplývajících z dlouholetých zkušeností v oblasti používání krbových kamen, krbových vložek, krbů, různých komínů a doplňků sloužících k sekundárnímu vytápění. Administrátor: Vratislav Janeček

Poslat dotaz

Jméno

E-mail

Telefon

Dotaz

Slovo

Seznam dotazů

 • Nové zatápění v krbových kamnech

  V čem je lepší zatápění v krbových kamnech, které na svých stránkách propagujete? Vždyť naši prarodiče v kamnech zatápěli vždy novinama a nedělali z toho žádnou vědu.

 • Výměna regulace u krbových kamen Monet

  Mám krbová kamna HWAM Monet již více jak 10 let a mám trochu obavy zda vydrží fungovat automatika v těchto kamnech, protože topíme téměř denně a kamna vůbec nešetříme. Jsme s kamny velmi spokojeni. Budou náhradní díly dostupné?

 • Podpalovač pro krbová kamna a krbové vložky

  Ve vaší filmové ukázce jsem viděl, že používáte při zatápění v krbových kamnech ekologický podpalovač. Nechci používat líh ani Pepo. Co doporučujete pro vaše krbová kamna?

 • Venkovní vzduch pro krbová kamna

  Mám předobjednaná krbová kamna 3640 a 3120. Řeším nutnost venkovního vzduchu. Mám zkušenost, že moje stará kamna díky tomuhle vzduchu v době kdy se v nich netopilo chladila. Proto bych se radši takovému připojení vyhnul. Co Vy na to?

 • Krbová kamna HWAM 3130 na výstavě

  Na výstavbě Dřevostavby v Holešovicích jsem viděl krbová kamna 3130 v dřevěném domě Novatop. Jsou tahle kamna v takovém domě opravdu použitelná?

 • Certifikace ke krbovým kamnům HWAM

  Pro schválení projektu stavebním úřadem musíme dodat všechny dostupné certifikace námi navrhovaných krbových kamen HWAM 3120. Můžete nám tyto certifikáty poskytnout?

 • Oprava roštu u krbových kamen Vivaldi

  U krbových kamen HWAM Vivaldi se mi uvolnila páčka ovládající otáčení roštu. Mohu tuto chybu opravit sama?

 • Možnost externího vzduchu pro krbová kamna HWAM classic 4

  Momentálně stavím novostavbu, kde bude krb. Vizuelně mě zaujaly krbová kamna HWAM Clasic 4 (http://www.krbova-kamna-hwam.cz/produkty/klasicka-krbova-kamna/hwam-classic-4.html), ale problem je, že novostavba bude mít rekuperaci.

 • Krbová kamna Hwam 3130 - akumulační modul

  Je do krbových kamen Hwam 3130 možné umístit akumulační kámen a jaký to má význam?

 • Připojení jednoplášťového kouřovodu na třívrstvý komín ve střeše

  Zajímalo by mě jakým způsobem doporučujete připojovat krbová kamna s horním hrdlem na komín, který prochází střechou rovně nahoru.

< předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 předchozí >

Rychlý kontakt

Telefon
602 332 105

Kontaktní formulář

Formulář pro Váš dotaz.

Najdete nás také na

FACEBOOK


Křesomyslova 384 / 17B
140 00, Praha 4 – Nusle
info@hwam.cz