Výměna skla u krbových kamen HWAM 3440

Zpět


Autor: Neveřejný
Datum: 08.03.2015 11:44

Mám starší krbová kamna HWAM 3440 s horním zdvihem dvířek. Rozbilo se mi sklo. Je možné sklo objednat a hlavně se ptám, jestli zvládneme sklo vyměnit sami. S našimi krbovými kamny jsme velmi spokojeni.

Autor: ADMIN

Dobrý den,

pro všechna krbová kamna, která do České republiky naše firma dováží od roku 1999 jsou náhradní díly dostupné v kompletním sortimentu. Mrzí mne nepříjemnost, která Vás potkala, ale při používání krbových kamen může k jejich poškození dojít. Náhradní sklo pro Vaše krbová kamna skladem u nás nemáme, ale objednám jeho dodání z Dánska a cca do 14 dnů si jej můžete vyzvednout v našem obchodě i s podrobným návodem na jeho výměnu, která je opravdu velmi snadná. Dvířka z kamen vůbec není zapotřebí demontovat ani vysazovat a po uvolnění 2 šroubků lze rozbité sklo vyjmout, vsadit nové a šroubky zpět utáhnout. Musíme se spolu domluvit, protože u některých novějších modelů je použita horní lišta se 6ti šroubky a postup je stejný. Než budeme mít sklo pro Vaše krbová kamna zde k dispozici, doporučuji Vám, abyste mi poslali mailem fotografii rozsahu prasknutí a já následně posoudím, zda je možné během objednací doby Vaše krbová kamna bezpečně používat. Vratislav Janeček

Rychlý kontakt

Telefon
602 332 105

Kontaktní formulář

Formulář pro Váš dotaz.

Najdete nás také na

FACEBOOK


Křesomyslova 384 / 17B
Praha 4 – Nusle
140 00